server1 server1 server1 server1

آخرین تصاویر فرزندان زهرا

معرفی کتاب

اهل بیت(ع)

معرفی کتاب

پدید آورنده : ، صفحه ۵۹
کتابنامه حضرت مهدی(ع)
مؤلف: علی اکبر مهدی پور
ناشر: مؤلف
نوبت چاپ: اول
جلد: اول
قیمت: ۱۰۰۰۰ ریال
این کتاب ، کتابشناسی توصیفی ۱۰۴۰ کتاب مستقل چاپی و خطی به زبانهای زنده جهان پیرامون حضرت مهدی(ع) و شامل بسیاری از اطلاعات کتب مربوط به آن حضرت از قبیل زبان، تعداد مجله ات ، نام مؤلف ، تاریخ فوت مؤلف و مترجم ، نوبت چاپ، تاریخ چاپ ، حمل چاپ ، اسم ناشر و … است.
از ابتکارات بسیار جالب و ارزشمند مؤلف محترم ذکر این نکته است که «بیش از ۶۰۰ جلد از کتابهای معرفی شده در کتابخانه نگارنده موجود است.
و این کتابها با ستاره × مشخص شده اند تا علاقمندان به هنگام لزوم بتوانند مراجعه کنند.
امید است که دیگر نویسندگان و محققان محترم نیز با پیروی از این سنت حسنه علاقمندان حضرت را در دستیابی به آثار مورد نیازشان یاری دهند.
او می آید
به همت انصافعلی هدایت ناشر: انتشارات نور ولایت: «ستاد بزرگداشت مراسم نیمه شعبان مسجد آیت الله انگجی تبریز» نوبت چاپ اول قیمت: ۲۰۰۰ ریال
این کتاب که با مقدمه ای از حجت الاسلام والمسلمین استاد علی دوانی با عنوان «موعود جهانی در عقاید مشترک مذهبها و ملتها» مزین شده است مجموعه ای است از گفتگوهایی درباره موعود آخرالزمان با اسقف اعظم ارامنه ایران، دبیر انجمن کلیمیان ، مؤبد زرتشتیان و دو تن از پیروان سیلک
با برداشت مهدویت
مؤلف: حضرت آیت الله حاج شیخ لطف الله صافی گلپایگانی ناشر: انتشارات نور ولایت: ستاد نیمه شعبان مسجد آیت الله انگجی تبریز چاپ اول قیمت: ۱۸۰۰ ریال
مؤلف محترم پس از ذکر مطالبی درباره بابرداشت مهدویت ، الهام گیری از با برداشت مهدویت، اساس عقیده به مهدویت کتابهای مستقل درباره مهدویت را معرفی کرده و سپس به ذکر اسامی مشایخ و صاحبان کتابهای جامع حدیث، اسامی برخی از مشاهیر ، از تابعین و غیر آن پرداخته و در پایان چهل حدیث مشهور در این باره را ذکر نموده است.
ملاقات در صاریا
نوشته: سیدجمال الدین حجازی قطع: رقعی ۱۶۰ صفحه نشر: مولود کعبه – قم نوبت چاپ: اول قیمت: ۲۹۰۰ ریال
محتوای این نوشتار ، روایات و اخباری است همراه با استدلال و بیان عقاید شیعه در موضوع امامت عامه و اثبات مامت خاصه حضرت بقیه الله(ع) که به زبان داستان و سبک حکایت نگاری ، نگارش یافته است تا برای خواننده، دلنشین و جذاب باشد و ضمن قصه گویی، معارف قرآنی را بازگو کند.
کتاب با گزارش بیست کرامت از امام زمان(ع) شروع شده و ضمن سرگذشت هایی که همه روایات اهل بیت(ع) است و پیرامون موضوع بحث یعنی نص بر امامت ائمه اثنی عشر عموما و امامت و وصایت حضرت مهدی(ع) خصوصا حول محور علم و قدرت وهبی الهی و نص آسمانی دور می زند.
کتاب با گزارش بیست کرامت از امام زمان(ع) شروع شده و ضمن سرگذشتهایی که همه روایات اهل بیت(ع) است ، پیرامون موضوع نص بر امامت ائمه اثنی عشر عموما و امامت و رضایت حضرت مهدی(ع) خصوصا دور می زند.
نویسنده بر مساله علم و قدرت وهبی الهی و نص آسمانی درباره معرفت حجت خدا تکیه نموده و سپس با نقل گزارشهایی مستند ثابت نموده است که مصداق امامت امروز وجود حضرت صاحب الامر (ع) است و سرانجام به بیان آثار تربیتی اعتقاد به آن حضرت پرداخته و تاثیر معرفت او را در تهذیب نفس انسانها خاطرنشان ساخته است.
این نوشتار با استناد به آیات و روایات و اقوال دانشمندان به بسیاری از سؤالات علاقمندان حضرت پاسخ گفته است.

نویسنده : ثارالله | موضوع : کتابشناسی و نرم افزار اهل بیت (ع)


نظرات شما :

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.