server1 server1 server1 server1

آخرین تصاویر فرزندان زهرا

وصیتنامه شهید عبدالحسن اسدمسجدى

گل8

وصیت نامه:
بسم الله الرحمن الرحیم
قال على علیه‌السلام: ایها الناس انما الدنیا دار مجاز و الاخره دار قرار فخذوا من ممرکم لمقرکم.
اى مردم جهان، دنیا سراى گذران و آخرت منزل جاودان است شما از دنیایى که رهگذر شماست براى قرارگاه خود ذخیره‌اى اندوزید و سرمایه‌اى بردارید. با سلام و درود به روان پاک تمامى شهیدان اسلام از صدر اسلام تا انقلاب اسلامى ایران بخصوص به سرور آزادگان و سرور شهیدان حضرت حسین‌بن‌على(ع) و با عرض ادب به پیشگاه خداوند تبارک و تعالى که چنین نعمتى را به این حقیر ارزانى بخشید و با درود به نایب بر حقش امام خمینى و شکر و سپاس ایزد منان را که چنین نعمتى را به ملت ایران عطا کرد و بار مسئولیتى این چنین سنگین را بر دوش آنها گذاشت و با درود به مردمى این چنین و استوار که در زیر بار تمامى این فشارها چه نظامى و اقتصادى و سیاسى مقاومت کردند، و امتحان خود را پس دادند. چند جمله‌اى براى خانواده گرامیم: از زحماتى که براى بزرگ کردن من و پرورش من کرده کمال تشکر را دارم مى‌دانم که من هیچ وقت نمى‌توانستم آن خوبى‌هایى که براى من کردید جبران کنم ان‌شاءالله که من را ببخشید و از خدا طلب مغفرت کنید براى من بارى مادر و پدر جان براى شهادت من گریه نکنید و ناراحت نباشید و از برادرانم و خواهرانم و تمامى اقوام و دوستان و هر کس که من را مى‌شناسد طلب حلالیت مى‌کنم ان‌شاءالله که من را ببخشید اگر کسى از من طلبکار بود مى‌تواند از خانواده‌ام بگیرد و اگر من از کسى چیزى مى‌خواهم من مى‌بخشم و حلال مى‌کنم من از کلیه اقوام و دوستان و خانواده‌ام خداحافظى مى‌کنم ان‌شاءالله که موفق باشید. پدر جان من چند روزى نماز و روزه به گردن دارم که از تو مى‌خواهم آن‌ها را براى من رفع کنید.
بسمه تعالى
و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون. فرحین بما آتاهم الله من فضله و یستبشرون باالذین لم یلحقوا بهم من خلفهم الا خوف علیهم و لا هم یحزنون.
گمان نبرید آنانکه در راه خدا کشته شده‌اند مردگانند بلکه نزد خداوند زنده‌اند و از رزق حضرت بارى تعالى مرزوق خوشحال و شادمانند و به آنجا خداوند از فضل خود به آنان اعطا فرموده است و به پاکدلانى که در دنیا از پى آنها مى‌روند در مسیر جهاد قدم برمى‌دارند ولى هنوز به آنان نپیوسته‌اند بشارت مى‌دهند که هیچگونه ترس و اندوهى نخواهند داشت.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار

 

 

www.farzandanezahra.com

نویسنده : جامانده | موضوع : شهید عبدالحسن اسدمسجدى


نظرات شما :

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.