server1 server1 server1 server1

آخرین تصاویر فرزندان زهرا

وصیتنامه شهید هادى احمدی بارانی

شهید هادى احمدی بارانی

وصیت نامه:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درود بر رهبر انقلاب اسلامى ایران امام خمینى، درود به روح پاک شهداى اسلام و شهداى ایران
سلام بر تو اى پدر و مادرم، سلام بر شما برادرهایم و سلام بر شما اى خواهرانم. پدر و مادرم امیدوارم که شهادت من براى شما در راه خدا و اسلام و آزادى و سعادتمند و با افتخار باشد و امیدوارم که خداوند صبر و استقامت به شما عنایت فرماید. پدر و مادرم: یک امر به شما میکنم که در هنگام شهید شدن من هیچگاه مانع برادران و خواهرانم در شرکت در برنامه‌هاى اسلامى و جهاد مقدس اسلامى نشوید و بگذارید که در این راه شرکت کنند. مخصوصا مهدى، محمد، عباس، امین که مانع شدن و جلوگیرى کردن از این کارها از طرف هر کس که باشد هرگز آنها را نخواهم بخشید. و من در دنبال نوشته‌هایم صریحا به تمامى خانواده و دوستان و آشنایان مى‌گویم که اگر حرف و عمل کسى باعث شکست این انقلاب شود او را هرگز نخواهم بخشید و پیش خدا از او شکایت خواهم کرد.
مهدى جان و محمد مکرر به خانه کبرى و نسرین سر بزنید و آنها را به حقایق آگاهشان سازید و به آنها بفهمانید که براى چه جهاد با کفار رفته است و آنها را با تمامى توطئه‌هایى که بر علیه انقلاب در صلح جهانى و در سطح کشور است آگاهشان سازید و به آنها بگویید که اگر اسلام و آزادى را که نعمت الهى است از کشور ما، بگیرند، دیگر به هیچ چیز و هیچکس رحم نخواهند کرد و اسلام تا قرنها بعد زنده نخواهد شد.
برادران و خواهرانم: از شما مى‌خواهم که خود و فرزندانتان تا آنجا که مى‌توانید با قرآن انس بگیرید و بهترین الگو و راهنما براى هر شخص همین قرآن است. برادرانم از شما مى‌خواهم تا در سازندگى فکر دختر و پسر خواهرانم کوشش کنید، مخصوصا الهام، لیلا، مریم، و امید و امین. و آنها را از کوچکى به قوانین قرآن و مطالعه آشنا سازید. از شما تقاضا دارم که تا آخرین نفس از پشتیبانى این بزرگ مرد اسلام و این نعمت بزرگ الهى و نایب امام زمان(ع) امام خمینى دست بر ندارید و با تمام امکان پشتیبانى خود را از او اعلام دارید و نه تنها از امام بلکه تمامى روحانیونى که در خط امام هستند. به تمامى برادران و خواهرانم از امین گرفته تا عباس، محمد، مهدى، و کبرى و نسرین و فخرى، امید پیروزى حق بر باطل و حسینیان بر یزیدیان را مى‌دهم و امیدوارم که مرا بیامرزند. به امید شهادت عاشقان راه حسین.

 

 

www.farzandanezahra.com

نویسنده : جامانده | موضوع : شهید هادى احمدی بارانی


نظرات شما :

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.