server1 server1 server1 server1

آخرین تصاویر فرزندان زهرا

وصیت نامه شهید عبدالعلى اعظمى

گل15

وصیت نامه:
بسم رب شهداء
خدمت خانواده عزیزم سلام عرض مى‌کنم و امیدوارم که حال همگى شما خوب باشد و سلام و درود بر شهیدان، شهیدانى که در راه اسلام و مبارزه علیه ظلم و ستم از جان و مال خود گذشتند شهیدانى که راه انبیاء را رفتند و به لقاءالله شتافتند. شهیدانى که با خون خود نوشتند استقلال، آزادى، جمهورى اسلامى و در لحظه شهادت و تکبیرگویان به لقاءالله شتافتند. شهیدان همیشه جاوید که کاملا غلط است اینکه بخواهیم آنها را مرده نامیم و دلیل این را قرآن با صراحت بیان مى‌کند. در آنجا که مى‌فرماید: «و لا تقولوا لمن یقتل فى سبیل الله امواتا بل احیاء و لکن لا تشعرون» به آنان که در راه خدا شهید مى‌شوند مرده نگویید بلکه آنها زنده‌اند و شما نمى‌دانید. و حال اى پدر و اى مادر مردمى که حاضر نمى‌شوید به ذلت تن دهید تا زنده بمانید. من تصمیم گرفته‌ام که راه شهیدان را طى کنم و در این راه سخت استوار باشم تا به ملاقات آنها و خداى آنها روم و اگر ان‌شاءالله این سعادت نصیب من شد که شهید شوم به شما وصیت مى‌کنم که صابر باشید و امیدوارم که خداوند صبر و مقاومت در راه خودش را به شما عطا کند قرآن میفرماید: الذین اذا اصابتهم مصیبه قال انا لله و انا الیه راجعون. آنان که هنگامى که مصیبتى یا مشکلى برایشان آید گویند بدرستى که ما از خداییم و بسوى خدا باز مى‌گردیم. در خاتمه نکات زیر را به شما وصیت مى‌کنم
۱- اگر توانستید براى احتیاط ۵۰۰ رکعت نماز قضایى برایم بخوانید.
۲- به همه شما وصیت مى‌کنم که صبر و مقاومت داشته باشید تقوا پیشه کنید و همیشه خدا را به یاد داشته باشید.
۳- در مجلس ترحیم من بیرق سرخ(شهادت) و سبز(بهشت خدا) برافراشته کنید تا مردم بدانند که شهادت همچون بهشتى است که شهید با عطا کردن خون آن را خریدارى مى‌کند و خوشحال باشید که فرزند شما راهى را انتخاب کرد که راه انبیاء بود.
۴- مرا در معصوم‌آباد در بیت شهداء دفن کنید.
۵- به برادران پاسدارم توصیه مى‌کنم که تا آخرین قطره خون خود در راه اسلام و قرآن مبارزه کنند و تقوا پیشه کنید.
۶- به تمام برادرانى که فریب گروههاى انحرافى را خورده‌اند وصیت مى‌کنم که به اسلام روى آورند و از امام و امت خود جدا نشوند که به هلاکت مى‌رسند و غضب و خشم خدا را براى خود خریدارى مى‌کنند باید بدانید که اسلام هر ضربه‌اى خورده است و مى‌خورد از وجود همین گروههاى انحرافى و منافق بوده است. منافقین از کفار بدترند. (امام خمینى)

 

 

www.farzandanezahra.com

نویسنده : جامانده | موضوع : شهید عبدالعلى اعظمى


نظرات شما :

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.