server1 server1 server1 server1

آخرین تصاویر فرزندان زهرا

وصیت نامه شهید غلام‌على ابول‌قلعه‌سیدى

شهید غلام‌على ابول‌قلعه‌سیدى

وصیت نامه:
بسم الله الرحمن الرحیم
و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون.
به نام کسى شروع میکنم که مى‌فرماید هر که مرا طلب کند مرا در مى‌یابد و هر که مرا دریافت عاشقم مى‌شود و هر که عاشقم شد عاشقش مى‌شوم و او را مى‌کشم و هر که را کشتم خونبهایش خودم هستم.
به نام خدایى شروع میکنم و در راه خدایى گام بر مى‌دارم که لحظه لحظه زندگى و مرگ و حیات من براى اوست. دوستان و خانواده گرامى و اجتماع عزیزم از تمام شما تشکر میکنم که مرا چنین پرورش دادید که توانستم شخصى باشم که خون خود را پاى درخت همیشه تشنه اسلام بریزیم. بارى خانواده عزیز پدر و مادر گرامى من به اختیار و آگاهى که نسبت به اسلام داشته‌ام این راه را انتخاب کرده‌ام و افتخار میکنم که با ریختن خون من میهن عزیزم و اسلام با شکوه بارور و انقلاب اسلامى باید ادامه یابد. اگر با ریختن خون من اسلام و انقلاب اسلامى با شکوه‌تر مى‌شود پس اى مسلسلها و اى خمپاره و اى گلوله توپها و اى تفنگها بر سر من ببارید و سینه مرا بشکافید و خون مرا بر زمین کربلاى صالح مشطط(جبهه شهداء) بریز. تو اى خداى بزرگ خونم را جانم را که تنها هدیه من است به تو تقدیم میکنم باشد که مرا ببخشى و مرا عفو کنى.
پیامى به دوستان: دوستان گرامى و برادران عزیز دنباله‌رو راه شهیدان باشید و امام را تنها نگذارید. پدر و مادر در مرگ من زارى و عزادارى نکنید چون شهید زنده ابدى است.
خداحافظ همگى ملت ایران و پدر و مادر و دوستان گرامى. خداحافظ

 

 

www.farzandanezahra.com

نویسنده : جامانده | موضوع : شهید غلام‌على ابول‌قلعه‌سیدى


نظرات شما :

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.