server1 server1 server1 server1

آخرین تصاویر فرزندان زهرا

وصیت نامه شهید هوشنگ ابراهیمى‌آلیگر

شهید هوشنگ ابراهیمى‌آلیگر

وصیت نامه:
بسم الله الرحمن الرحیم
ان الله یحب الذین یقاتلون فى سبیله آصفا کانهم بنیان مرصوص.
سخنم را با ملتم شروع مى‌کنم. سلام بر ملت مسلمان و شهید پرور، سلام بر شهیدان راه اسلام، سلام بر رهبر کبیرم امام خمینى و سلام بر امام زمان حضرت مهدى (عج)  و سلام بر تمام رزمندگانى که در راه خدا با کفر جهانى نبرد مى‌کنند. نهضتهاى حسینى و خمینى ثابت کردند که تنها راه سعادت و کمال، کشته شدن در راه خداست اما همین راه را انتخاب کرده‌ایم که همه شهیدان صدر اسلام انتخاب کرده‌اند، راهى که همیشه پیروز است. در هر کربلائى حسین وجود دارد و امروز حسین ما خمینى است. اى ملت مسلمان که سالها با رنج و زحمت در زیر چکمه‌هاى مزدوران این اسلام را بوجود آوردید و این دفعه هم بر شماست که رنجها را تحمل کنید و اسلام را تا پیروزى کامل به پیش ببرید و کربلا و نجف را از لوث وجود کفار آزاد کنید .
سخنى با برادران ستاد: برادران، حرف امام را بیاد بیاورید که مى‌فرماید: مساجد را خالى نکنید. اگر صبح به مدرسه مى‌روید عصر بیائید و اگر عصر مى‌روید، صبح بیائید تا گوش بفرمان امام باشیم .
حرفى با پدر و مادر و برادران و خواهرانم: گوش به فرمان امام باشید که او نائب برحق امام زمان است. به حرفهاى شیاطین گوش نکنید که آنها مخالف اسلام هستند. مادرم من خودم داوطلبانه به جبهه رفته بودم، کسى مرا با زور نفرستاد از شما خواهش مى‌کنم که در مرگ من گریه نکنید که شهید همیشه زنده است
در نزد خدایش روزى میخورد. این را از یاد نبرید اگر شهید شدم، عکس امام(خمینى) را بر سر قبر من بکشید.
مادرم: مقدار پولم و ساعتم را به مردم فقیر بدهید و بگوئید که هدایاى یک شهید است که در راه خدا کشته شده است.
السلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته
جانباز حزب الله       سرباز روح الله      که کشته شده در راه الله
هوشنگ ابراهیمى
 

 

www.farzandanezahra.com

نویسنده : جامانده | موضوع : شهید هوشنگ ابراهیمى‌آلیگر


نظرات شما :

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.