server1 server1 server1 server1

آخرین تصاویر فرزندان زهرا

وصیت نامه شهید یدالله صبور

شهید یدالله صبور

وصیت نامه :
*** بسم ا لله الرحمن الرحیم ***
(((وصیتنامه سردار شهید ید ا لله صبور به یاران ودوست دارانش )))
چه وصیتی می توانم داشته باشم غیر از اینکه بگویم وصیت شهداء را اجراء کنید. چون وصیتها وسخنها زیاد گفته شده اما انجام وعمل وصیت قلیل وکم بوده است.
چه وصیتی میتوانم داشته باشم غیر از عمل به احکام اسلام وگوش به فرمان رهبر وآماده برای خدمت به انقلاب اسلامی بودن که تبلور انقلابات پیامبران وامامان و آزادگان است.
وصیت من اول به خانواده محترم شهداست که آبرو و حیثیت و شرف و افتخار اسلامند.آنها نور چشم ملت و پیامبروامامند.
چه وصیتی میتوان داشته باشم غیر از اینکه صداقت وصفا وصمیمیت واخلاص را در کار و عملتان اجرا وملاک قرار دهید ودر هر کاری توکل وتوسل یادتان باشد.
من ممکن است وصیتی که میکنم  قبلا انجام نداده باشم ولی این وصیت یقینا پس از ایمان بوده و هست .و من وصیت میکنم ای انسانها ای مومنان . ای نشستگان . ای مردگان ظهور مهدی (عج) نزدیک است به خود آیید ب

ه خوشتن برگردید و حاسبوا انفسکم قبل ان تحا سبو بیدار باشید که عذاب وپاداش خدا نزدیک است ودمیدن صور اسرافیل وبرخاستن نزدیک . تمام اعمالتان واعمالمان به پرده خواهند آمد.وحساب خواهند شد .
ای ظالمان وای مستکبران مرگ شما نزدیک است . ای منافقان شما مردگان سیاسی دیگر نای فعالیت وحرکت واعلام موجودیت ندارید ای خزندگان ای لیبرالها شما را مردم محاکمه وبازپرسی خواهند کرد و در آخرت وروز محشر در مقابل خدا باید حساب پس بدهید ای پاسداران انقلاب آرمان شهداء رامحافظت وهمیشه زنده نگه دارید ای پاسداران اسلامی . روحانیت . صفهای خود را فشرده ومحکم کنید ووظایف دینی ومیهنی خود را همچون گذشته متعهدانه واستوار عمل کنید و بدانید که اسلام وکشور بدون شما مثل جسم بدون روح اسلام وانقلاب و به اخلاقیات پیامبر وائمه اطهار آشنا و دمساز کنید .ای دوستان و ای برادران اسلام را حافظ وقرآن را ملاک ومعیار و امام را رهنمای خویش قرار دهید ودست اتحاد وایمان به هم بدهید وبر قلب کفر و استعمار بتازید که اسلام پیروز است . و شما به حق بر پا کنندگان حکومت حق هستید . به حول قوه الهی شما دفن کننده استعمار و استثمار و استعمار خواهید بود . اگر مؤمن باشید  مردم مؤمن ومتعهد ومخلص ایران اسلامی شما شرا فت اسلامی وروح اسلام و عظمت اسلام را زنده کرده اید . شما عزیزان امام .در روز قیامت به برکت این امام وشهیدان در مقابل خدا و پیامبر رو سفید و مفتخر خواهید بود.
امت اسلامی ومردم خدا جوی وشهید پرور قدر این امام وانقلاب اسلامی و مسؤلین جمهوری اسلامی را بدانید و بدانیم که این حقی است  بر گردن همگی خداوند انشاءالله همانطوریکه تا حالا به برکت خون شهیدان ووحدت امت اسلامی و آبروی پیر جماران ما را و اسلام ما را و انقلاب ما را مستدام نگه دا شته بعد از این هم بدارد .
مردم قدر این نعمتها را بدانید و با زبانتان و عملتان و سیر و سلوکتان شکر نعمتها را بکنید و بدانید خداوند قهار در کمین دشمنان این انقلاب است .
این انقلاب همچون صاعقه ای الهی بر فرق فرهنگ استعماری فرود آورد و حکومت و فر هنگ اسلام را به ما عرضه داشت ما باید همیشه پاسدار واقعی ارزشهای این انقلاب باشیم در هر زمان و هر مکان و هر سنگر .
آلان شرایطی بر اسلام می گذرد که مکتب و حیثیت این مکتب در گرو انقلاب اسلامی ماست واین انقلاب اسلامی حیثیت و حرکت آن در گرو جنگ است . واین جنگ ما در گرو همت و صبر و استقامت و وحدت همگی ملت و امت ماست اگر ما این شرایط را با پیروزی و سلامت پشت سر نگذاریم ووقفه ای و سکونی داشته باشیم اسلام رفتنی خواهد شد و ضربه ای به اسلام زده خواهد شد که دیگر تا مدتی وتا قرون متمادی دیگر اسلام حضوری پیدا نخواهد کرد .
مردم . عزیزان اگر کسی با هر توانی از این انقلاب به هر صورتی پاسداری نکند خداوند قهار در کمین اوست وبه او عنایتی نمی کند . باید همیشه هوشیار و شکر گذار باشیم و بدانیم خداوند نعمت خود را برای ما تکمیل کرد .
به مادرم این شیر زن عزیز و گرامی سلام عرض میکنم و امیدوارم که از نبودنم سخت بر شما نگذرد . مادر عزیزم خیلی دوستت میدارم و خدای میداند که همیشه ودر هر لحظه در فکر خدا و بعد تو بودم و همیشه دوست داشتم به هر طریقی تو را خوشحال کنم از تو میخواهم در روز قیامت ما را فراموش نکنید و دست پر مهرت را بسوی ما دراز کنی وما را پیش مولایمان مهدی(عج) شفاعت کنی .
مادر جان زجرها و سختیها ی زیادی کشیدی وخدا میداند پیش خداوند منان چقدر اجر دارید و حتما دشمنان تو به عظمت تو پی برده اند .
انشاءالله که خداوند شما را پیش فا طمه زهراء رو سفید بگرداند به تو سفارشی ندارم غیر از صبر و دعا . صبر در مقابل سختیها و فشارها چون صبح ظفر نزدیک است و خیلی زود همدیگر را ملاقات خواهیم کرد و دعا برای پیروزی اسلام و نزدیک شدن به فاطمه زهراء(س) . مادر جان اگر شهید شدم اختیار زن و فرزندم و زندگیم در امر شماست . هر طوری که صلاح می دانید عمل کنید ولی دوست دارم که فرزندانم سیف ا لله و مجتبی را در دامن پر مهرت نگه دارید و همیشه سایه پر عطوفت و کرمت را بر آنها داشته باشی و همچون برادر شهیدم یک فرمانده شجاع و شهیدی محبوب بار بیاوری
و از برادرانم میخواهم در تربیت فرزندانم کوشا باشند و آنها را زیر محبت و فکر اسلامی خود نگه بدارند و از آنها دوری نجوئید .
عزیزان بدانید که من در سیف ا لله و مجتبی خلاصه میشوم واز مادرم و همسرم میخواهم تمام تلاش خود را در تربیت این عزیزان بکنید و بدانید که اجر عظیمی در انتظار شماست .
ای برادران و دوستان گرامی و مومنان هر که مرا شناخت دعا کند که خدا گناهان مرا ببخشد و گواهی دهد که خدایا تو این بنده را به پیشگاه رحمانیت راه ده .
و گواهی دهد که از این بنده خدا راضی بودیم  هر که را من غیبتی ویا احیانا تهمتی و یا سخنی گفته ام از همه طلب بخشش و مغفرت می کنم و از همه بعد از خدا طلب آمرزش میکنم . خدایا اگر بدانم که عاقبتم شهادت خیر است از دل من مهر و محبت تو جدا نخواهد شد .

 

 

www.farzandanezahra.com

نویسنده : جامانده | موضوع : شهید یدالله صبور


نظرات شما :

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.